Są tańsze niż Open'er i równie atrakcyjne. Pięć festiwali, na których ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Słońce, muzyka i gorąca atmosfera... Letnie festiwale to coś więcej niż koncerty. Niestety, ceny karnetów na Openera sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Jeśli chcesz wziąć udział w takim wydarzeniu, ale nie chcesz lub nie możesz wydać fortuny, mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Pierwszym festiwalem, który polecamy, jest OFF Festival. To impreza odbywająca się w Katowicach, która zyskała uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Na scenie pojawiają się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, grający różne gatunki muzyczne - od rocka po elektronikę. Ceny biletów waha się od 149 do 399 złotych, w zależności od długości imprezy.

Kolejnym festiwalem, który warto odwiedzić, jest Tauron Nowa Muzyka. To wydarzenie odbywające się w Katowicach, które skupia się na muzyce elektronicznej, ale nie tylko. Na scenie pojawiają się również artyści grający muzykę alternatywną i indie. Ceny biletów zaczynają się od 99 złotych.

Jeśli preferujesz muzykę reggae, polecamy Ostróda Reggae Festival. To impreza odbywająca się w Ostródzie, która przyciąga fanów reggae z całej Polski. Na scenie pojawiają się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści, grający muzykę reggae i dub. Ceny biletów zaczynają się od 129 złotych.

Na koniec, dla fanów muzyki metalowej, polecamy Metal Hammer Festival. To impreza odbywająca się w katowickim Spodku, na której pojawiają się największe nazwy sceny metalowej. Ceny biletów zaczynają się od 199 złotych.

Podsumowując, letnie festiwale to nie tylko koncerty, ale również dobra zabawa i niezapomniane wakacyjne chwile. Warto jednak szukać alternatywnych rozwiązań, aby nie wydać fortuny na bilety.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});