Komando: Sylvester Stallone zepsuł film ze Schwarzeneggerem?

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Scenarzysta filmu "Komando" zdradził, że to Sylvester Stallone był odpowiedzialny za końcową fazę produkcji tego kultowego filmu. Twórca opowiedział również o walce Arnolda Schwarzeneggera z Johnem Rambo, którą zobaczyliśmy na ekranie.

"Komando" to klasyk kina akcji z 1985 roku, który stał się jednym z największych sukcesów w karierze Arnolda Schwarzeneggera. Film opowiada historię byłego żołnierza, który musi stawić czoła grupie terrorystów, aby ocalić swoją córkę.

Scenarzysta filmu, Steven E. de Souza, opowiedział w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "The Hollywood Reporter", że Sylvester Stallone był kluczową postacią w procesie produkcji "Komanda". Według de Souzy, Stallone był odpowiedzialny za końcową fazę produkcji, która obejmowała m.in. zmiany w scenariuszu i dodanie nowych scen.

"Stallone był bardzo pomocny podczas końcowej fazy produkcji. Pomógł nam zdecydować, które sceny należy zachować, a które należy wyciąć. Zmienił również kilka wątków w scenariuszu, co poprawiło film" - powiedział de Souza.

Scenarzysta opowiedział również o walce Arnolda Schwarzeneggera z Johnem Rambo, którą zobaczyliśmy na ekranie. Według de Souzy, ta scena była jednym z najtrudniejszych momentów w produkcji filmu.

"Była to scena bardzo trudna do zrealizowania. Arnold i Stallone mieli różne podejścia do walki, co wymagało wielu prób i błędów. Ostatecznie udało nam się zrealizować tę scenę, a efekt końcowy był spektakularny" - powiedział de Souza.

"Komando" to jedna z najbardziej kultowych produkcji lat 80-tych, która do dziś cieszy się ogromnym uznaniem wśród fanów kina akcji. Dzięki pracy Sylvester Stallone'a i Stevena E. de Souzy, film ten stał się jednym z największych przebojów w historii kina.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});