Kolejny Polak w NBA? Brandin Podziemski ma zagrać dla naszej ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Brandin Podziemski, nowy gracz Golden State Warriors, otrzymuje polskie obywatelstwo

Brandin Podziemski, który został wybrany z numerem 19. w tegorocznym drafcie NBA przez Golden State Warriors, ma otrzymać polskie obywatelstwo i zagrać dla Polski. To doskonała wiadomość dla polskiego basketu, który zawsze szuka nowych talentów.

Podziemski urodził się w Stanach Zjednoczonych, ale ma polskie korzenie. Jego dziadkowie pochodzą z Polski, więc zawsze czuł się związany z naszym krajem. Teraz, dzięki otrzymaniu polskiego obywatelstwa, będzie miał okazję grać dla Polski i reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Brandin Podziemski to utalentowany gracz, który ma już wiele sukcesów na swoim koncie. W ubiegłym sezonie był jednym z najlepszych zawodników w szkole średniej, gdzie grał dla St. John's Northwestern Academies. Zdobył wiele nagród i wyróżnień, a także pomógł swojej drużynie osiągnąć wiele zwycięstw.

Teraz, jako członek Golden State Warriors, będzie miał okazję grać na najwyższym poziomie w NBA i reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Jest to dla niego wielkie wyróżnienie i z pewnością zrobi wszystko, aby spełnić oczekiwania swoich fanów i reprezentować Polskę w najlepszy możliwy sposób.

Otrzymanie polskiego obywatelstwa przez Brandina Podziemskiego to doskonała wiadomość dla polskiego basketu i dla wszystkich fanów koszykówki w Polsce. To pokazuje, że Polska jest w stanie przyciągnąć utalentowanych zawodników z całego świata i daje nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej takich sukcesów.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});