Małgorzata Ohme przerywa milczenie. "Moje życie jest już gdzieś ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Cichopek oraz Piotr Kraśko. Według nieoficjalnych informacji, decyzja o zwolnieniach padła z powodu spadającej oglądalności programu.

Andrzej Sołtysik, który przez lata był jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów w "Dzień dobry TVN", zdecydował się odejść z programu po 14 latach pracy. Katarzyna Cichopek, która dołączyła do zespołu kilka lat temu, również pożegnała się z widzami. Piotr Kraśko, który był jednym z najważniejszych dziennikarzy w programie, również zrezygnował ze swojego stanowiska.

Media spekulują, że decyzja o zwolnieniach została podjęta z powodu spadającej oglądalności programu. "Dzień dobry TVN" od lat jest jednym z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce, jednak w ostatnim czasie jego popularność zaczęła słabnąć. Według danych Nielsen Audience Measurement, w październiku br. średnia oglądalność programu wynosiła 315 tys. osób, co oznacza spadek o 7,5% w porównaniu z wrześniem.

Decyzja o zwolnieniach spotkała się z krytyką ze strony wielu widzów, którzy uważają, że "Dzień dobry TVN" stracił na jakości w ostatnich latach. Jednocześnie nie brakuje głosów, które twierdzą, że to właśnie zmiana kadry może pomóc programowi wrócić do dawnej świetności.

Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi zwolnionych prezenterów w "Dzień dobry TVN". Według niepotwierdzonych informacji, wśród kandydatów na nowych prowadzących są m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Marcin Prokop. Jednocześnie nie brakuje spekulacji na temat przyszłości samego programu, który według niektórych ekspertów musi się zmienić, by przyciągnąć ponownie widzów.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});