Stan zdrowia Céline Dion wciąż się pogarsza. Przez chorobę ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Céline Dion – Choroba sztywnego człowieka zatrzymuje ją w trasie

Céline Dion, jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie, jest zmuszona odwołać europejską część swojej trasy koncertowej Courage World Tour. Powód? Choroba sztywnego człowieka.

Choroba sztywnego człowieka to rzadkie schorzenie, które powoduje sztywność mięśni i stawów, co prowadzi do trudności w poruszaniu się. Objawy choroby mogą być bardzo uciążliwe i znacznie wpłynąć na codzienne życie chorego.

Wokalistka po raz pierwszy zdiagnozowała chorobę w 2007 roku. Od tamtej pory musiała zmagać się z jej skutkami. W ostatnim czasie jednak choroba się nasiliła i zmusiła Dion do odwołania europejskiej części swojej trasy.

Wokalistka odwiedziła już wiele krajów podczas swojej trasy, w tym Stany Zjednoczone, Kanadę i Japonię. Przyszłość jej koncertów w innych częściach świata jest teraz niepewna.

Céline Dion jest znana z takich hitów jak "My Heart Will Go On" czy "The Power of Love". Jej kariera trwa już ponad 30 lat i zyskała uznanie na całym świecie.

Odwołanie części trasy jest z pewnością rozczarowaniem dla fanów. Jednak zdrowie wokalistki jest najważniejsze i wszyscy powinniśmy jej życzyć jak najlepiej w walce z chorobą sztywnego człowieka.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});