Paulina Smaszcz dostała kolejne wezwanie do zapłaty? "Naprawdę ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Współwłaścicielka marki biżuteryjnej Katarzyny Cichopek wzywa Paulinę Smaszcz do zapłaty zadośćuczynienia

Katarzyna Cichopek, współwłaścicielka marki biżuteryjnej "Katarzyna Cichopek Jewelry", wystąpiła z pozwem przeciwko Paulinie Smaszcz. Powodem jest naruszenie prawa autorskiego oraz nieuprawnione wykorzystanie zdjęć biżuterii na stronie internetowej Smaszcz.

Cichopek oskarża Smaszcz o wykorzystanie zdjęć biżuterii bez zgody właścicieli oraz przypisanie sobie autorstwa. Według Cichopek, zdjęcia zostały bezprawnie wykorzystane na stronie internetowej Smaszcz, co jest naruszeniem prawa autorskiego i dóbr osobistych.

Smaszcz szybko odniosła się do pozwu, twierdząc, że nie ma nic wspólnego z naruszeniem prawa autorskiego. Zdaniem Smaszcz, nie miała świadomości, że zdjęcia zostały wykorzystane bez zgody właścicieli marki biżuteryjnej.

Jednakże, Cichopek ma dowody na to, że Smaszcz była świadoma naruszenia prawa autorskiego. Według Cichopek, Smaszcz została poinformowana o naruszeniu i w dalszym ciągu wykorzystywała zdjęcia biżuterii na swojej stronie internetowej.

Cichopek domaga się zapłaty zadośćuczynienia oraz usunięcia zdjęć z serwisu internetowego Smaszcz. Sąd ma teraz zadanie rozstrzygnąć, kto ma rację w tej sprawie.

Naruszenie prawa autorskiego jest poważnym przestępstwem, a ochrona praw autorskich jest niezwykle ważna dla każdego artysty i przedsiębiorcy. Właściciele marki biżuteryjnej Katarzyna Cichopek Jewelry mają prawo do ochrony swoich praw oraz do wykorzystania swoich zdjęć tylko zgodnie z umową lub zezwoleniem właścicieli.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});