"Integracja poprzez sport i przyjaźń". Co to za wydarzenie?

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś mamy dla Was ważną informację dla fanów sportów walki. Właśnie ogłoszono otwarcie zapisów na turniej, który odbędzie się już niedługo. Kto może wziąć w nim udział? Odpowiedź znajdziecie na stronie Dzień Dobry TVN.

Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników walki, a organizatorzy zdecydowali się na wprowadzenie nowych zasad, które pozwolą na jeszcze bardziej wyrównaną rywalizację. W tym roku udział w turnieju będą mogli wziąć zawodnicy z całego kraju, którzy ukończyli 18 lat i posiadają odpowiednie kwalifikacje.

W związku z tym, że turniej organizowany jest w formacie walki na zasadach MMA, każdy uczestnik musi spełnić określone wymagania dotyczące kondycji fizycznej oraz umiejętności walki. Każdy z zawodników musi również przedstawić aktualne badania lekarskie, które potwierdzą ich zdrowie oraz brak kontuzji.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w turnieju, warto odwiedzić stronę Dzień Dobry TVN, gdzie znajdziecie pełną listę wymagań oraz formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie jednak, że walki na zasadach MMA wymagają wielu umiejętności oraz doświadczenia, więc warto dobrze się przygotować przed udziałem w turnieju.

Turniej to doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności oraz zdobyć cenne doświadczenie w walce na arenie sportowej. Zapiszcie się już dziś i bądźcie gotowi na walkę swojego życia!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});