Fortuna 1 Liga: Motor Lublin - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niedzielę na stadionie przy ulicy Alibińskiej w Lublinie odbędzie się bardzo ważne spotkanie trzeciej kolejki Fortuna 1 Ligi. Motor Lublin podejmie na swoim terenie drużynę GKS-u Katowice.

Obie ekipy w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, co czyni z tego meczu prawdziwe widowisko dla kibiców. Motor w dwóch dotychczasowych meczach zgromadził cztery punkty, natomiast GKS zanotował jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

Zawodnicy Motoru będą chcieli wykorzystać fakt, że grają u siebie, aby zdobyć kolejne trzy punkty. Ich bramkarz, Dawid Szymonowicz, z pewnością będzie miał dużo pracy, ponieważ napastnicy GKS-u słyną z dobrych strzałów z dystansu.

Warto również zwrócić uwagę na kondycję piłkarzy obu drużyn. Motor w ostatnim meczu zanotował serię kontuzji, co może wpłynąć na skład na niedzielne spotkanie. Z kolei w GKS-ie kontuzjowany jest jedyny środkowy obrońca, co z pewnością będzie odczuwalne w defensywie.

Na pewno niedzielne spotkanie przyciągnie uwagę nie tylko kibiców obu drużyn, ale również całej polskiej piłki nożnej. Trudno przewidzieć, kto wyjdzie zwycięsko z tego meczu, ale jedno jest pewne - będzie to jedno z najciekawszych widowisk tej kolejki Fortuna 1 Ligi.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});