PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź. Relacja i ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jagiellonia Białystok vs. Widzew Łódź: Inaugurating the Third Round of PKO BP Ekstraklasa

Dzisiaj w Białymstoku odbędzie się inauguracja trzeciej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok podejmie na własnym stadionie Widzew Łódź. Ta para drużyn już nie raz spotkała się na boisku, a dzisiejszy mecz na pewno będzie kolejnym pasjonującym widowiskiem.

Jagiellonia Białystok w poprzednim sezonie zajęła piąte miejsce w tabeli, co pozwoliło jej na grę w europejskich pucharach. W tym sezonie drużyna ma ambitne cele i liczy na zdobycie mistrzostwa Polski. W poprzedniej kolejce Jagiellonia zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1, co było dla niej pewnym rozczarowaniem, biorąc pod uwagę, że Lechia w tym sezonie nie prezentuje się najlepiej. Dzisiaj Jagiellonia będzie chciała udowodnić, że jest w stanie wygrać z każdym rywalem.

Widzew Łódź to drużyna, która po latach przerwy wróciła do Ekstraklasy. W poprzednim sezonie Widzew zdominował rozgrywki I ligi i zasłużenie awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W tym sezonie drużyna ma trudny początek, ponieważ w dwóch pierwszych meczach przegrała z Lechem Poznań i Rakowem Częstochowa. Dzisiaj Widzew będzie chciał zrewanżować się za te porażki i zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie.

Mecz Jagiellonia Białystok vs. Widzew Łódź na pewno przyciągnie uwagę kibiców z całej Polski. W ostatnich latach Jagiellonia i Widzew zawsze prezentowały się bardzo ambitnie i walczyły o najwyższe cele. Dzisiaj będzie to kolejny mecz, który z pewnością dostarczy wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Relacja i wynik na żywo meczu Jagiellonia Białystok vs. Widzew Łódź można śledzić na stronie internetowej Ekstraklasy oraz na oficjalnych profilach klubów na portalach społecznościowych.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});