Margaret z nowym singlem „Dalej biegnę” - CGM.pl

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wokalistka zapowiada album "Siniaki i cekiny"

Polska scena muzyczna szykuje się na kolejną premierę albumu, którą zapowiada jedna z najbardziej popularnych wokalistek w kraju. Mowa tu o artystce, która od lat zaskakuje swoją niebanalną muzyką oraz charakterystycznym stylem. Oczywiście, mowa o Natalii Przybysz, która właśnie ogłosiła premierę swojego najnowszego albumu "Siniaki i cekiny".

Muzyczka zapowiada, że nowym krążkiem chce przede wszystkim zaskakiwać. Jak mówi, na płycie znajdą się utwory pełne energii, ale również takie, które zmuszą słuchaczy do refleksji nad otaczającym nas światem. "Ten album to mieszanka emocji, które przewijały się przez moje życie w ciągu ostatnich kilku lat" - mówi Natalia Przybysz.

Pierwszy singiel promujący album, zatytułowany "Niebieski", już zdążył zadebiutować w radiowej stacjach oraz na platformach streamingowych. Utwór od razu zyskał duże zainteresowanie fanów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę całego albumu.

Nie jest to pierwsza solowa płyta wokalistki. Przybysz zadebiutowała na rynku muzycznym w 2007 roku, kiedy to ukazał się jej album "Singer". Od tamtej pory artystka wydała już kilka krążków, z których każdy zyskiwał uznanie krytyków oraz słuchaczy.

Premiera albumu "Siniaki i cekiny" zapowiedziana jest na 15 października 2021 roku. Bez wątpienia będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie muzycznej w tym roku.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});