PKO BP Ekstraklasa: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź. Relacja i wynik na ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W starciu dwóch beniaminków PKO BP Ekstraklasy, Ruch Chorzów zagra w roli gospodarza z Łódzkim Klubem Sportowym w nadchodzący weekend. Obie drużyny będą walczyć o trzy cenne punkty, które mogą zadecydować o ich pozycji w tabeli ligowej.

Ruch Chorzów, który powrócił do Ekstraklasy po pięcioletniej przerwie, ma już na swoim koncie trzy punkty. W swoim ostatnim meczu pokonał na wyjeździe Wisłę Kraków 1:0. W meczu z Łódzkim Klubem Sportowym, chorzowianie będą chcieli zdobyć kolejne punkty, aby utrzymać się w górnej części tabeli.

Łódzki Klub Sportowy, który po raz pierwszy zagrał w Ekstraklasie od sezonu 2007/2008, ma na swoim koncie jeden punkt. W swoim ostatnim meczu zremisował u siebie z Wisłą Płock 2:2. W meczu z Ruchem Chorzów, łodzianie będą chcieli zdobyć pierwsze zwycięstwo w sezonie i poprawić swoją pozycję w tabeli.

Mecz Ruch Chorzów - Łódzki Klub Sportowy odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Chorzowie. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn w Ekstraklasie od 10 lat. Oczekuje się, że mecz będzie zacięty i pełen emocji, a kibice obu drużyn będą głośno dopingować swoje zespoły.

Jak zwykle, przed meczem obie drużyny zaprezentują swoje składy, które będą walczyć o zwycięstwo. Kibice z niecierpliwością czekają na ten mecz i liczą na dobry wynik swojego zespołu. Jakie będą wyniki? Tego dowiemy się już niedługo.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});