"Barbie" królową kinowego lata. Film może zarobić ponad 200 mln ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"Barbie" z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem trafia do polskich kin

21 lipca to data, na którą czeka wielu fanów filmów i gwiazd kina. Tego dnia do polskich kin wejdzie najnowsza produkcja pt. "Barbie", w której główne role zagrają Margot Robbie i Ryan Gosling.

Film opowiada historię ikony mody i kultury, jaką stała się lalka Barbie. W rolę tytułową wcieliła się Margot Robbie, a jej partnerem na ekranie jest Ryan Gosling. To pierwsza raz, kiedy aktorzy współpracują ze sobą w jednym projekcie.

Początkowo "Barbie" miała trafić na ekrany kin już w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji. Teraz, po ponad rocznej przerwie, film wreszcie trafia do widzów.

W najbliższy weekend produkcja może przyciągnąć do kin tłumy fanów kina i gwiazd. Oczekuje się, że "Barbie" będzie jednym z najchętniej wybieranych filmów w kinach w nadchodzących tygodniach.

Warto dodać, że film "Barbie" spotkał się z mieszanych reakcjami krytyków. Jedni chwalą go za kreatywną interpretację historii lalki, inni uważają, że produkcja nie spełniła pokładanych w niej nadziei.

Nie ulega jednak wątpliwości, że "Barbie" to film, o którym będzie głośno jeszcze przez długi czas. Margot Robbie i Ryan Gosling to gwiazdy, których fanów na pewno nie brakuje, a historia lalki Barbie wciąż ma swoich oddanych fanów na całym świecie.

Jedno jest pewne - "Barbie" to produkcja, na którą warto zwrócić uwagę, nie tylko ze względu na obsadę, ale również ze względu na jej kreatywną i ciekawą fabułę.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});