Tak się zmienił Ryan Gosling. Zdjęcie podbija Internet! Aktor ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"Ryan Gosling zagrał Kena w filmie Barbie - pierwsze reakcje publiczności"

Oficjalna premiera filmu Barbie odbyła się już za granicą, a jednym z najbardziej dyskutowanych tematów jest wybór Ryana Goslinga do roli Kena. Aktor, który zwykle kojarzony jest z rolami dramatycznymi, tym razem zdecydował się na komediową rolę w filmie dla dzieci.

Reakcje publiczności na casting Goslinga były bardzo pozytywne. Fani aktora chwalą jego umiejętności aktorskie i nie mogą doczekać się, jak poradzi sobie w roli Kena. Jednocześnie, wiele osób zwraca uwagę na fakt, że Gosling nie jest typowym wyborem do roli lalkowego bohatera. Czy jednak taki casting nie jest właśnie potrzebny, aby odświeżyć klasyczną historię?

Film Barbie to opowieść o lalce, która marzy o zostaniu prawdziwą kobietą. W filmie pojawiają się także inne postacie związane z Barbie, takie jak jej przyjaciele i rodzina. Premiera filmu w Polsce jeszcze się nie odbyła, ale już teraz budzi on wiele emocji wśród fanów kultowej lalki.

Jako dziennikarz, warto zwrócić uwagę na fakt, że decyzja o castingi Goslinga może być również wynikiem zainteresowania producentów filmowych klasycznymi aktorami w nowych produkcjach dla dzieci. Czy to oznacza, że młodsze pokolenie będzie miało okazję zobaczyć na ekranie ulubionych aktorów z poprzednich dekad?

Nie ma wątpliwości, że film Barbie z Ryanem Goslingiem w roli Kena to jedna z najbardziej oczekiwanych premier filmowych tego roku. Już teraz widać, że produkcja ta wzbudza wiele emocji i dyskusji wśród publiczności. Czy jednak spełni ona oczekiwania fanów kultowej lalki? Tego dowiemy się już wkrótce, gdy film zadebiutuje w kinach w Polsce.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});