Tak wygląda dziś Angelina Jolie. Właśnie obchodziła 48. urodziny ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Angelina Jolie kojarzy się zawsze z pięknem, talentem i niesamowitą karierą. Aktorka właśnie skończyła 48 lat, a jej wygląd wciąż zachwyca fanów na całym świecie.

Jolie urodziła się w Los Angeles i już w młodym wieku zaczęła swoją karierę aktorską. Zadebiutowała w filmie "Lookin' to Get Out" w wieku zaledwie 7 lat. Od tego czasu zagrała w wielu filmach, w tym w takich hitach jak "Lara Croft: Tomb Raider", "Mr. & Mrs. Smith" i "Maleficent".

Poza karierą aktorską Jolie jest także reżyserką i producentką filmową. Jej pierwszy film, "W krainie krwi i miodu", był nominowany do Złotego Globu za najlepszy film nieanglojęzyczny. Jolie wyreżyserowała także takie filmy jak "By the Sea" i "First They Killed My Father".

Angelina Jolie to także działaczka społeczna i humanitarna. Jako ambasadorka dobrej woli Organizacji Narodów Zjednoczonych odwiedziła wiele krajów i zwracała uwagę na problemy takie jak ubóstwo, choroby zakaźne i przemoc wobec kobiet.

Mimo swojego bogatego życia zawodowego i społecznego, Jolie nie unika trudności i cierpienia. W 2013 roku ogłosiła publicznie, że przeszła operację mastektomii profilaktycznej, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. W 2015 roku poddała się także operacji usunięcia jajników, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jajnika.

Angelina Jolie jest ikoną kina i jedną z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Jej wygląd i talent wciąż zachwycają, a jej działania społeczne i humanitarne stanowią inspirację dla wielu ludzi na całym świecie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});