Wzruszający wpis Sylwii Peretti. Tak jeszcze niedawno pisała o ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tragiczna śmierć syna Sylwii Peretti

W sobotę nad ranem światło dzienne ujrzała informacja, która wstrząsnęła fanami programu "Królowe Życia". 24-letni Patryk Peretti, syn jednej z bohaterek programu - Sylwii Peretti, zginął w wypadku samochodowym.

Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem na jednej z dróg na Mazowszu. Według pierwszych ustaleń policji, Patryk stracił panowanie nad samochodem i zjechał z drogi, w wyniku czego doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Informacja o śmierci młodego Peretti wstrząsnęła zarówno rodziną, jak i fanami programu "Królowe Życia". Sylwia Peretti, matka zmarłego chłopaka, wyraziła swój ból na profilu społecznościowym, pisząc:

"Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moje uczucia. Straciłam najcenniejsze, co miałam. Mój syn, mój Patryk. Będę Cię kochać zawsze".

Fani programu również zareagowali na tę tragiczną wiadomość, wyrażając swoje kondolencje i wsparcie dla rodziny Peretti.

Patryk Peretti był jednym z najbliższych współpracowników matki w prowadzeniu jej biznesu. Młody chłopak był bardzo ambitny i pełen energii, co doceniali zarówno rodzina, jak i przyjaciele.

Śmierć Patryka Peretti to ogromna strata dla całej rodziny, która musi teraz radzić sobie z niesamowicie trudnym czasem żałoby. Jesteśmy z nimi w myślach i modlitwach.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});