Cillian Murphy nie może już patrzeć na papierosy. Na planie spalił ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cillian Murphy: Palący Aktor Na Planie "Peaky Blinders"

Cillian Murphy, irlandzki aktor i gwiazda serialu "Peaky Blinders", znany jest z wielu rzeczy - swojego talentu aktorskiego, charakterystycznych pięknych oczu oraz... palenia papierosów na planie filmowym. W trakcie kręcenia kolejnych sezonów popularnego serialu, aktor wypala tony papierosów, co wzbudziło wiele kontrowersji i zainteresowania mediów.

Fani serialu, którzy obserwują kulisy pracy na planie, zauważyli, że Murphy często pojawia się z papierosem w ustach. Nie jest to dla niego niczym niezwykłym, ponieważ aktor znany jest z tego, że pali od wielu lat i nie zamierza z tym przestać. Jednakże, ilość papierosów, które wypala na planie, wzbudziła wiele pytań i kontrowersji.

Według niektórych źródeł, Murphy może wypalać nawet do 80 papierosów dziennie podczas kręcenia kolejnych scen. To ogromna ilość, która wywołuje nie tylko zdrowotne obawy, ale również kwestionuje jego profesjonalizm na planie. Jednak, aktor zawsze stawia swoje potrzeby ponad wszystkim i nie zamierza rezygnować z palenia podczas pracy.

Niektórzy twierdzą, że to właśnie palenie papierosów pomaga Murphy'emu w wcielaniu się w postać Tommy'ego Shelby'ego i dodaje mu charakteru oraz autentyczności. Jednak, z drugiej strony, trudno nie zauważyć, że palenie papierosów na planie filmowym jest nie tylko szkodliwe dla zdrowia, ale również niezgodne z przepisami BHP i kodeksem pracy.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego reżyser serialu, Steven Knight, nie nakazał Murphy'emu rezygnacji z palenia papierosów na planie. Jednak, jak twierdzi, reżyser, aktor jest w pełni świadomy swoich działań i sam decyduje, co jest dla niego najlepsze. Knight podkreśla również, że Murphy jest bardzo profesjonalnym aktorem i zawsze wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie.

Nie ma wątpliwości, że Cillian Murphy jest jednym z najbardziej utalentowanych i zapadających w pamięć aktorów swojego pokolenia. Jego rola w "Peaky Blinders" przyniosła mu ogromną popularność i uznanie krytyków. Jednak, palenie papierosów na planie filmowym jest kwestią, którą warto poddać debacie i zastanowić się, czy nie warto wprowadzić na planie bardziej rygorystycznych zasad dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czy Cillian Murphy rzeczywiście najarał się na planie "Peaky Blinders" bardziej niż ktokolwiek inny? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, ale jedno jest pewne - jego palenie papierosów wzbudza wiele emocji i kontrowersji. To, czy aktor zdecyduje się na rezygnację z tego nałogu, pozostaje kwestią otwartą. Jednak, warto pamiętać, że zdrowie i bezpieczeństwo na planie filmowym powinny być zawsze priorytetem.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});