La Liga: FC Barcelona - RCD Mallorca. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

FC Barcelona żegna się z kibicami na Camp Nou

W niedzielę, 5 lipca, FC Barcelona podejmie RCD Mallorca na Camp Nou w ostatnim meczu sezonu La Liga. Będzie to również ostatnia okazja, aby kibice mogli pożegnać się z drużyną przed letnią przerwą.

Pomimo nie najlepszego sezonu, w którym Barça nie obroniła tytułu mistrza Hiszpanii, a także odpadła z Ligi Mistrzów, kibice nadal będą wspierać swoją drużynę. To dla nich FC Barcelona jest nie tylko klubem piłkarskim, ale także symbolem Katalonii i jej kultury.

W ostatnim meczu sezonu Barça zagra bez dwóch ważnych zawodników, Leo Messiego i Luisa Suareza, którzy zostali oddelegowani na reprezentacyjne zgrupowanie Argentyny i Urugwaju. Jednak trener Quique Setién ma nadzieję na zwycięstwo i pożegnanie się z kibicami w dobrym stylu.

Mecz z RCD Mallorca będzie jednocześnie okazją do podsumowania sezonu i zastanowienia się nad przyszłością. Wielu ekspertów uważa, że FC Barcelona potrzebuje zmian, zarówno w składzie, jak i w zarządzie klubu.

Nie ma wątpliwości, że kibice FC Barcelona będą tęsknić za swoją drużyną i czekać z niecierpliwością na kolejny sezon. Jednak teraz czas na pożegnanie i podziękowanie za emocje, jakie przyniosła nam drużyna w tym sezonie.

Źródło: https://www.sport.pl/pilka/7,65037,26052811,fc-barcelona-pozegna-sie-w-niedziele-z-kibicami-na-camp-nou.html

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});