Etiennette Wiśniewska podbiła serca publiczności w Sopocie ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, wykonał swoje największe hity podczas koncertu w Gdańsku. Publiczność była zachwycona i nie mogła przestać nucić piosenek, które od lat stanowią nieodłączną część polskiej muzyki.

Jednakże, w pewnym momencie koncertu, Wiśniewski postanowił zaskoczyć swoich fanów i zaprosił na scenę swoją córkę, Etiennette Wiśniewską. 16-latka, która jest owocem związku Wiśniewskiego z Edytą Górniak, zrobiła niesamowite wrażenie na publiczności.

Etiennette zaprezentowała się wspaniale, wykonując kilka utworów z repertuaru swojego ojca. Jej głos był pełen emocji i mocy, co zrobiło duże wrażenie na widowni.

Michał Wiśniewski wyraził swój nieukrywany zachwyt nad talentem swojej córki. Powiedział, że jest z niej bardzo dumny i że cieszy się, że jego dziecko podziela jego pasję do muzyki.

Koncert zespołu Ich Troje okazał się prawdziwym wydarzeniem dla fanów polskiej muzyki. Jednakże, występ Etiennette Wiśniewskiej pokazał, że talent muzyczny jest dziedziczny i że w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych utalentowanych muzyków w rodzinie Wiśniewskich.

Podsumowując, koncert zespołu Ich Troje był wspaniałym wydarzeniem, a występ Etiennette Wiśniewskiej pokazał, że talent muzyczny może być dziedziczny. Mamy nadzieję, że w przyszłości usłyszymy więcej utworów wykonanych przez tę młodą artystkę.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});