ME U17, Polska – Walia. Transmisja na żywo meczu online 23 maja ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Reprezentacja Polski do lat 17 odnosi zwycięstwa na Mistrzostwach Europy!

W dwóch pierwszych spotkaniach Mistrzostw Europy w kategorii do lat 17, Reprezentacja Polski zdołała odnieść dwa zwycięstwa. W obydwu meczach drużyna strzeliła po pięć goli, co stanowi wspaniały wynik.

Polska drużyna rozegrała swój pierwszy mecz z reprezentacją Danii, który odbył się na stadionie w Zabrzu. Mimo że spotkanie było bardzo wyrównane, to reprezentacja Polski zdołała zdobyć pięć goli, a jej bramkarz nie pozwolił na żadne trafienie ze strony przeciwnika.

W drugim meczu Polska zmierzyła się z reprezentacją Finlandii, który odbył się w Gliwicach. Tym razem polska drużyna zdominowała swojego przeciwnika, zdobywając kolejne pięć goli i nie tracąc ani jednej bramki.

Trener reprezentacji Polski, Marcin Dorna, jest bardzo zadowolony z wyników swojego zespołu. - Cieszę się, że nasi zawodnicy pokazali swoją klasę i zdobyli sześć punktów w dwóch pierwszych meczach. To wspaniały wynik i mam nadzieję, że nasza drużyna będzie kontynuować swoją dobrą passę - powiedział.

Reprezentacja Polski do lat 17 jest jednym z najbardziej utalentowanych zespołów w Europie. W ciągu ostatnich kilku lat drużyna odniosła wiele znaczących zwycięstw i zdobyła wiele nagród, co cieszy kibiców i daje nadzieję na jeszcze większe sukcesy w przyszłości.

Mistrzostwa Europy to dla polskiej drużyny doskonała okazja do pokazania swoich umiejętności i walki o kolejny tytuł. Kibice z całego kraju trzymają kciuki za reprezentację Polski i wierzą, że nasza drużyna zrobi wszystko, aby zdobyć kolejne zwycięstwa.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});