Premier League: Manchester City - Chelsea. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Manchester City przystąpi do swojego kolejnego meczu z Chelsea w Premier League bez żadnej presji, ponieważ już oficjalnie zdobyli tytuł mistrzowski.

Podopieczni Pepa Guardioli zagwarantowali sobie mistrzostwo Anglii w ubiegłym tygodniu, po tym jak ich najbliższy rywal, Manchester United, przegrał z Leicester City. To już trzeci tytuł mistrzowski dla Manchesteru City w ciągu ostatnich czterech sezonów.

Mimo że Manchester City nie ma już żadnych stawek do zagrania w tym sezonie, to nadal będą chcieli pokazać swoje umiejętności i wygrać z Chelsea. Guardiola i jego drużyna zapewne będą chcieli zachować swoją dobrą formę przed finałem Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Manchester City zdobył mistrzostwo Anglii dzięki swojej imponującej formie w tym sezonie. Zdobyli oni już 80 punktów i mają 13 punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem United. Guardiola z pewnością będzie dumny z osiągnięć swojej drużyny w tym sezonie.

Mimo że Manchester City przystąpi do meczu z Chelsea bez presji, to wciąż jest to ważny mecz dla obu drużyn. Chelsea wciąż walczy o miejsce w pierwszej czwórce, co da im kwalifikację do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Ostatecznie, mecz między Manchesterem City a Chelsea będzie miał duże znaczenie dla obu drużyn. Mimo że mistrzostwo Anglii już zostało zdobyte, to Manchester City będzie chciał pokazać swoje umiejętności i zachować swoją dobrą formę przed finałem Ligi Mistrzów. A dla Chelsea będzie to szansa na zdobycie trzech punktów i zbliżenie się do celu - kwalifikacji do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});