Elżbieta Romanowska poprowadzi „Nasz nowy dom”

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Elżbieta Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom"

Polsat, jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce, ogłosiła, że aktorka Elżbieta Romanowska będzie nową prowadzącą popularnego programu "Nasz nowy dom". Romanowska zastąpi Katarzynę Dowbor, która pożegnała się ze stacją po nieco ponad roku.

Elżbieta Romanowska jest znaną aktorką teatralną i filmową, ale także znana z prowadzenia programów telewizyjnych. Wcześniej prowadziła m.in. program "Mamuski" na kanale TVN Style. "Nasz nowy dom" to program, który pomaga rodzinom w remontowaniu i urządzaniu swojego domu. Program cieszy się dużą popularnością wśród widzów i ma wiele pozytywnych opinii.

Decyzja o zmianie prowadzącej programu "Nasz nowy dom" spotkała się z mieszanymi reakcjami. Jedni uważają, że Elżbieta Romanowska będzie doskonałym wyborem i przyniesie nową energię i pomysły do programu. Inni są jednak rozczarowani, że Katarzyna Dowbor odchodzi po tak krótkim czasie i uważają, że stacja powinna dać jej więcej czasu na rozwinięcie swojego stylu prowadzenia programu.

Nie ma jeszcze informacji, kiedy Elżbieta Romanowska zacznie prowadzić program "Nasz nowy dom", ale widzowie z pewnością czekają na jej debiut z niecierpliwością. W każdym razie, z pewnością będzie to kolejna ciekawa zmiana w polskiej telewizji.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});