Liga Narodów: Holandia - Włochy. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W trzecim miejscu Ligi Narodów zmierzą się Holandia i Włochy, dwie drużyny, które już wcześniej pokazały swoją klasę na boisku. Z jednej strony mamy Holandię, która w swoim stylu ofensywnym potrafi zdominować rywala, a z drugiej Włochy, które słyną ze swojej niezłomnej obrony i skuteczności w kontrataku.

Holandia w całych rozgrywkach Ligi Narodów zaprezentowała się bardzo dobrze, wygrywając pięć z sześciu meczów i tylko raz przegrywając z Polską. Ich atak z Memphisem Depayem i Georginio Wijnaldum w roli liderów jest bardzo groźny dla każdej drużyny. Jednakże, ich obrona nie zawsze stoi na wysokim poziomie, co może być problemem w starciu z Włochami.

Z kolei Włochy w całych rozgrywkach straciły tylko trzy bramki, co potwierdza ich solidność w defensywie. Ich trener Roberto Mancini zrobił świetną robotę, odbudowując drużynę po nieudanych eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2018 roku. Włosi mają w swoim składzie utalentowanych zawodników, takich jak Lorenzo Insigne czy Federico Chiesa, którzy potrafią zaskoczyć rywala.

Która z tych drużyn zdobędzie brązowy medal Ligi Narodów? Ciężko powiedzieć, obie ekipy mają swoje mocne strony. Holandia z pewnością będzie chciała zrehabilitować się za porażkę z Polską, natomiast Włochy będą chciały pokazać, że ich defensywa to nie tylko pusta gadka. Będzie to z pewnością ciekawy mecz, który nie powinien rozczarować fanów piłki nożnej.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});