Parafialny Dzień Ojca i Dzień Dziecka w Szymbarku. Dziecięce ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś, 18 czerwca, w szymbarskiej parafii odbył się wyjątkowy piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Plac przy kościele wypełnił się radością i uśmiechami, gdy dzieci bawiły się na dmuchanych zamkach, grali w gry i malowały twarze, a dorośli delektowali się wspaniałą atmosferą i pysznym jedzeniem.

Piknik rozpoczął się o godzinie 13:00 i trwał aż do 18:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych, takich jak konkursy, zabawy i pokazy. Dzieci mogły wziąć udział w malowaniu twarzy, skakaniu na dmuchanych zamkach, balonowych wyścigach i grach sportowych. Wszystko to pozwoliło im spędzić czas wspaniale i zapomnieć o szkolnych obowiązkach.

Nie tylko dzieci, ale również dorośli mieli okazję skorzystać z atrakcji, takich jak stoiska z pysznym jedzeniem i napojami. Na pikniku nie brakowało grillowanych kiełbasek, frytek, ciast i innych przysmaków, które zaspokoiły apetyty wszystkich uczestników.

Jednym z najważniejszych momentów pikniku był konkurs na "Najlepszego Tatę". Dzieci miały okazję opowiedzieć o swoich tatusiach i wykazać, dlaczego ich tata jest najlepszy na świecie. Konkurs ten z pewnością zrobił wrażenie na wszystkich uczestnikach, a zwycięzca otrzymał nagrodę ufundowaną przez parafię.

Piknik zakończył się o godzinie 18:00, a uczestnicy opuścili plac przy kościele z uśmiechami na twarzach i wspaniałymi wspomnieniami. Organizatorzy zapewnili, że to nie jest ostatnie wydarzenie organizowane przez parafię i zaprosili wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych imprezach.

Wszyscy uczestnicy pikniku podkreślali, że był to wspaniały dzień, pełen dobrej zabawy, radości i miłych wspomnień. Dzieci z pewnością będą pamiętać ten dzień na długo i już nie mogą doczekać się kolejnej imprezy w szymbarskiej parafii.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});