Baraż Stomil Olsztyn - Motor Lublin. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już niedługo poznamy drużynę, która awansuje do Fortuna 1 Ligi. W walce o drugi najwyższy szczebel rozgrywkowy spotkają się Stomil Olsztyn i Motor Lublin. Obie ekipy mają za sobą udany sezon i zasługują na szansę gry w wyższej klasie rozgrywkowej.

Stomil Olsztyn, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy wschodniej III ligi, ma na swoim koncie 61 punktów i trzy punkty przewagi nad drugim Stalą Stalowa Wola. Drużyna z Olsztyna zanotowała w tym sezonie 19 zwycięstw, 4 remisy i tylko 2 porażki, co świadczy o ich wysokiej formie.

Motor Lublin, z kolei, zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy wschodniej III ligi i ma na swoim koncie 58 punktów. Drużyna z Lublina odnotowała w tym sezonie 17 zwycięstw, 7 remisów i tylko jedną porażkę. Mimo że mają trzy punkty straty do Stomilu, wciąż mają szansę na awans do Fortuna 1 Ligi.

Obie drużyny mają solidne fundamenty i świetnych zawodników, którzy są w stanie przyciągnąć uwagę kibiców na wyższym poziomie rozgrywek. Dla Stomilu byłby to powrót do Fortuna 1 Ligi po 2 latach przerwy, podczas gdy dla Motoru byłby to debiut w tej klasie rozgrywkowej.

Decydujący mecz o awans odbędzie się 15 maja na stadionie Stomilu w Olsztynie. Będzie to niezwykle emocjonujący moment dla kibiców obu drużyn, którzy od miesięcy czekają na tę chwilę. Jedno jest pewne - zwycięzca tego meczu zasłuży na awans do Fortuna 1 Ligi i będzie miał szansę zaprezentować się na jeszcze wyższym poziomie rozgrywkowym.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});