Baraż Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niedzielę 24 maja 2021 roku rozegrany zostanie finałowy mecz piłkarski. Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się w nim z drużyną Stali Rzeszów. Trener piłkarzy z Niecieczy, Radoslav Latal, już teraz zapowiada, że jego zespół musi zagrać lepiej niż w meczu z Rzeszowianami.

W poprzednim spotkaniu obie drużyny zremisowały 1:1, co oznacza, że w finale musi wyłoniony zostać zwycięzca. Latal zdaje sobie sprawę z tego, że Stal Rzeszów to bardzo groźny przeciwnik, jednak jest przekonany, że jego podopieczni są w stanie pokonać rywali.

- Musimy zagrać lepiej niż ze Stalą Rzeszów. To drużyna, która potrafi nas zaskoczyć, dlatego musimy być na niej dobrze przygotowani. Wiemy, że to będzie trudny mecz, ale jesteśmy gotowi na walkę o zwycięstwo – powiedział trener Latal.

Finałowy mecz piłkarski to zawsze wielkie emocje dla kibiców i zawodników. Drużyna z Niecieczy ma już za sobą udany sezon, jednak teraz liczy się tylko jedno – zwycięstwo w finale. Czy uda się jej pokonać groźną Stal Rzeszów? Przekonamy się już niedługo.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});