Poloniada czyli Dzień Ojca razem, aktywnie i sportowo. Zaprasza ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

"Bieg przez piękną ścieżkę spacerową - Zawodowi sportowcy biorą udział w wydarzeniu"

Beata Bek zapowiada, że bieg przez piękną ścieżkę spacerową będzie nie tylko ciekawym wydarzeniem dla amatorów biegania, ale również dla zawodowych sportowców. Wśród nich znajdą się piłkarze Wisłoki Chicago, którzy postanowili wziąć udział w biegu.

Trasa biegu przebiegać będzie przez malowniczą okolicę, wzdłuż pięknej ścieżki spacerowej. Uczestnicy będą mogli podziwiać urokliwe krajobrazy, a jednocześnie poprawiać swoją kondycję. W wydarzeniu weźmie udział wiele osób, zarówno tych, którzy biegają regularnie, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem.

Zawodowi sportowcy, w tym piłkarze Wisłoki Chicago, z pewnością dodadzą biegowi dodatkowego charakteru. Będą oni mieli okazję pokazać swoje umiejętności i poprowadzić bieg wśród pozostałych uczestników. To także doskonała okazja, aby połączyć sport z integracją i dobrą zabawą.

Organizatorzy biegu zapewniają, że wydarzenie będzie przebiegać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Bieg przez piękną ścieżkę spacerową to doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas wśród przyrody i połączyć sport z zabawą.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});