Kasia Wilk otwiera nowy rozdział w swojej muzyce. Zobacz wideo ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zwyciężczyni 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo z premierową piosenką i teledyskiem!

Po zwycięstwie w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, Zwyciężczyni 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wokalistka i aktorka, postanowiła podjąć nowe wyzwanie muzyczne.

Zdobywczyni Złotej Twojej Twarzy, dzięki swojej wieloletniej karierze muzycznej i teatralnej, udostępniła w sieci swoją pierwszą premierową piosenkę wraz z teledyskiem. Kompozycja pt. "Bez Ciebie" to klimatyczna ballada, w której wokalistka porusza temat trudnych emocji związanych z rozstaniem.

W teledysku do utworu zobaczyć można wokalistkę w pięknej scenerii, która doskonale oddaje nastrój piosenki. Klimatyczne ujęcia w połączeniu z emocjonalnym głosem artystki sprawiają, że utwór z pewnością poruszy serca wielu słuchaczy.

Zwyciężczyni 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo udowadnia, że nie tylko potrafi wcielać się w różne postacie i style muzyczne, ale również sama tworzyć swoją muzykę, która z pewnością zyska uznanie wśród fanów.

Jednocześnie wokalistka zapewnia, że to dopiero początek jej muzycznych działań i zapowiada kolejne premiery. Czekamy z niecierpliwością na kolejne utwory od tej utalentowanej artystki!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});