XTB KSW Colosseum 2: Weigh-in | Ważenie oraz Q&A z ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2, na którą zarezerwowano aż 50 000 miejsc. To bez wątpienia historyczne wydarzenie dla polskiego sportu walki.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to największa gala MMA w Europie, a wśród zawodników pojawi się wiele gwiazd światowego formatu. Na szczególną uwagę zasługują pojedynki, które zostały zaplanowane na ten wieczór. W walce wieczoru zmierzą się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski, dwaj najwięksi mistrzowie w historii polskiego MMA.

Khalidov, który jest uważany za jednego z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie, w swojej karierze stoczył już wiele spektakularnych walk. Jego przeciwnik, Borys Mańkowski, to nie mniej utytułowany zawodnik, który na swoim koncie ma wiele zwycięstw w różnych kategoriach wagowych.

Na gali pojawią się również inni znani zawodnicy, m.in. Mariusz Pudzianowski, który zmierzy się z debiutującym w KSW Szymonem Kołeckim, oraz Jan Błachowicz, który stoczy pojedynek z Marcinem Wójcikiem.

Gala XTB KSW Colosseum 2 to wydarzenie, na które czekają fani MMA nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniana noc dla wszystkich miłośników sportów walki.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});