Leo Messi odchodzi z PSG. Przed nim ostatni mecz

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu kibiców futbolu na całym świecie zamarło na chwilę, gdy pojawiła się informacja, że Lionel Messi opuści Paris-Saint Germain po zakończeniu sezonu. Potwierdzenie tej wiadomości przyszło od samego trenera zespołu, Christophe'a Galtiera.

Argentyński piłkarz, uważany za jednego z najlepszych zawodników w historii futbolu, dołączył do PSG latem 2021 roku. Wraz z nim do francuskiego klubu przyszli również inni gwiazdorzy, tacy jak Neymar i Kylian Mbappé, tworząc trójkę ofensywną, która miała zapewnić PSG zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Jednak pomimo ogromnego talentu i doświadczenia, Messi nie zawsze był w stanie zapewnić swojemu nowemu klubowi zwycięstwa. PSG zaledwie zremisowało z Club Brugge w ostatnim meczu Ligi Mistrzów, co oznacza, że ​​prawdopodobnie nie będą mieli pierwszego miejsca w grupie.

Właśnie w tym kontekście pojawia się wiadomość o odchodzeniu Messiego. Nie wiadomo jeszcze, gdzie Argentyńczyk będzie kontynuował swoją karierę po PSG, ale wiadomo, że wiele klubów będzie chciało go zatrudnić. Czy to oznacza, że ​​Messi już niedługo wróci do Barcelony, klubu, z którym związany był przez większość swojej kariery?

Jedno jest pewne, że ta wiadomość wstrząsnęła światem piłki nożnej. Messi to ikona, symbol futbolu, a jego odejście z PSG będzie oznaczało koniec jednej z najbardziej spektakularnych trójek ofensywnych w historii futbolu. Dla kibiców PSG i fanów Messiego to na pewno bardzo smutny dzień.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});