Al Pacino i jego 50 lat młodsza partnerka zostaną rodzicami

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

83-letni Al Pacino i jego młodsza o ponad 50 lat partnerka Lucila Sola, wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Ta wieść zaskoczyła fanów i media na całym świecie.

Para jest razem od 2010 roku, a jak podaje informator, Lucila jest w ciąży od kilku miesięcy. Al Pacino ma już troje dorosłych dzieci, ale to będzie jego pierwsze dziecko z Lucilą.

Wiele osób zastanawia się, jak 83-letni aktor poradzi sobie z opieką nad noworodkiem, ale zdaniem źródeł z jego otoczenia, jest gotowy na tę wyzwaniem. "Al zawsze kochał dzieci i zawsze był bardzo dobry w kontaktach z nimi. To dla niego wielkie szczęście, że po raz kolejny ma szansę stać się ojcem" - powiedział przyjaciel aktora.

Lucila Sola to argentyńska producentka filmowa, która zasłynęła dzięki swojej pracy przy takich filmach jak "Kobiety w biegu" czy "Wszystko, co kocham". W wieku 44 lat, jest o ponad 50 lat młodsza od swojego partnera, ale jak podkreślają ich znajomi, to nie ma dla nich znaczenia. "Ich miłość jest prawdziwa i trwała. Wiek nie ma tu żadnego znaczenia" - powiedział bliski przyjaciel pary.

Al Pacino jest jednym z największych aktorów Hollywood. Zdobył trzy Oscary za role w filmach "Ojciec chrzestny", "Serce na dłoni" i "Zapach kobiety". Przez lata był jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn w Hollywood, a jego życie prywatne zawsze budziło zainteresowanie mediów.

Teraz, gdy Al Pacino i Lucila Sola wkrótce zostaną rodzicami, ich życie zmieni się na zawsze. Jednak jak podkreślają ich znajomi, są gotowi na to wyzwanie i cieszą się z nadchodzącego przyjścia na świat ich pierwszego dziecka.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});