Bruce Willis zapominał, że jest na planie filmowym. Brał scenografkę ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bruce Willis ogłosił swoją emeryturę w roku 2022 z powodu problemów zdrowotnych. Były już wcześniej trudności z pracą z powodu demencji. Aktor, który kończy 67 lat, był jednym z najbardziej znanych i cenionych aktorów w Hollywood. Jego kariera rozpoczęła się w latach 80-tych, a jego największe role to m.in. John McClane w serii "Die Hard" czy Butch Coolidge w filmie "Pulp Fiction".

Willis zawsze był znany z charakterystycznego stylu gry aktorskiej, który łączył w sobie siłę z emocjonalnością. Jego filmy zawsze przyciągały widzów, a jego występy były zawsze uznawane za jedne z najlepszych w branży. Jednakże jego ostatnie role były coraz mniej satysfakcjonujące dla aktora, a jego problemy zdrowotne zaczęły wpływać na jego pracę.

Demencja, według badań, jest jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych, które dotykają ludzi starszych. Objawy choroby to m.in. problemy z pamięcią, myśleniem, emocjami oraz zachowaniem. Niestety, choroba ta nie ma lekarstwa i jest nieuleczalna. Z tego powodu, Bruce Willis zdecydował się na emeryturę, aby skupić się na swoim zdrowiu i rodzinnym życiu.

Jego fanów z pewnością zasmuci ta wiadomość, ale należy pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze i każdy z nas powinien dbać o siebie. Bruce Willis na pewno pozostanie w pamięci wielu ludzi jako ikona kina akcji i inspiracja dla wielu aktorów.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});