​Kultowy Dying Light za darmo w Epic Games! Trzeba się pospieszyć!

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epic Games wypuszcza na rynek kolejną darmową grę - tym razem jest nią "The Witness".

"The Witness" to gra logiczna, stworzona przez amerykańskiego projektanta gier Jonathana Blowa. Gra została wydana w 2016 roku, a jej głównym celem jest rozwiązywanie zagadek na wyspie, na której bohater się znajduje. Gracz musi odkrywać i poznawać różne mechanizmy, aby rozwiązać zagadki i dotrzeć do końca gry.

Gra otrzymała wiele pozytywnych recenzji od krytyków i graczy, a teraz będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników Epic Games Store. "The Witness" jest już piątą grą, którą Epic Games oferuje za darmo w ramach swojego programu rozdawnictwa, który ma na celu przyciągnięcie większej liczby użytkowników do swojego sklepu.

Ta decyzja może przyciągnąć uwagę graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w grę, a także podnieść sprzedaż w Epic Games Store. Jednakże, niektórzy gracze zwrócili uwagę na to, że program rozdawnictwa Epic Games może wpłynąć na rozwój przemysłu gier wideo, ponieważ firmy będą musiały konkurować z Epic Games, aby utrzymać swoje ceny na rynku.

Nie ma wątpliwości, że Epic Games jest w stanie przyciągnąć uwagę graczy z ich darmowymi grami, ale to również stawia pytania dotyczące ich wpływu na rynek gier wideo. Często można usłyszeć, że program rozdawnictwa Epic Games jest sposobem na wywarcie wpływu na rynek i zdominowanie go. Czy to się sprawdzi, czas pokaże.

W każdym razie, dla fanów gier, którzy chcą wypróbować "The Witness", teraz jest najlepszy czas, aby zrobić to za darmo.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});