Leeds - Nottingham: Typy, kursy, zapowiedź 4.04

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Już w najbliższy wtorek odbędzie się zaległa siódma kolejka Premier League. W jednym z najciekawszych meczów tego dnia, Leeds United podejmie na własnym boisku drużynę Newcastle United.

Obie drużyny przystąpią do tego spotkania z różnymi nastrojami. Leeds w ostatnim czasie notuje niestabilną formę, przegrywając 3 z ostatnich 5 meczów. Jednakże, zespół Marcelo Bielsy zawsze stara się grać ofensywnie i efektownie, co może przynieść pozytywny wynik.

Z kolei Newcastle United, zaledwie kilka dni temu, zaskoczyła wszystkich zwyciężając w derbach z Manchesterem United 1:0. Ten wynik dał dużego kopa drużynie Steve'a Bruce'a, która wcześniej notowała słabe wyniki.

Oba zespoły z pewnością będą dążyć do zwycięstwa w tym meczu, co powinno przynieść nam ciekawe widowisko. Szczególną uwagę należy zwrócić na dwóch zawodników - Patricka Bamforda z Leeds i Calluma Wilsona z Newcastle, którzy są najlepszymi strzelcami swoich drużyn w tym sezonie.

Mecz ten może mieć duże znaczenie dla obu drużyn, które walczą o utrzymanie się w Premier League w tym sezonie. Ostatecznie, zwycięzca tego starcia może zyskać ważne punkty do tabeli i poprawić swoją sytuację w lidze.

Będziemy trzymać kciuki za obie drużyny i czekać na efektowne widowisko na stadionie Elland Road.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});