Blue Beetle na pierwszym zwiastunie. DC prezentuje swój ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Blue Beetle - Pierwszy zwiastun

DC Universe wkrótce powiększy się o kolejnego superbohatera - Blue Beetle. Na początku sierpnia DC zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu, który przedstawia nam postać Jaime Reyesa, nastoletniego chłopca, który otrzymuje nadprzyrodzone moce dzięki tajemniczej niebieskiej scarabie.

Na zwiastunie możemy zobaczyć, jak Jaime odkrywa swoje moce, a także poznajemy kilka postaci, które będą towarzyszyć mu w walce ze złem. Wśród nich są m.in. jego przyjaciel z dzieciństwa, Paco, oraz superbohaterka, Zatanna.

Blue Beetle to postać, która zadebiutowała w komiksach DC w 1939 roku, jednak to Jaime Reyes stał się jej najbardziej znaną wersją. Reyes pojawił się w komiksach po raz pierwszy w 2006 roku i szybko zdobył sobie wielką popularność wśród fanów.

Najnowszy zwiastun filmu Blue Beetle z pewnością zainteresuje nie tylko fanów komiksów, ale również osoby, które nie są zaznajomione z uniwersum DC. Film zapowiada się jako dynamiczna opowieść o młodym chłopaku, który musi nauczyć się panować nad swoimi mocami i stawić czoła niebezpieczeństwom, jakie czyhają na jego drodze.

Premiera filmu Blue Beetle zaplanowana jest na 2023 rok. Na razie nie wiadomo, czy zobaczymy w nim cameo innych superbohaterów z uniwersum DC, ale już teraz wiadomo, że fanom komiksów będzie na co czekać.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});