Manchester City – Liverpool. O której oglądać dzisiaj mecz Premier ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakie są nasze prognozy?

W pierwszym spotkaniu po przerwie reprezentacyjnej w Premier League dojdzie do szlagieru między mistrzem oraz wicemistrzem Anglii. Manchester City podejmie na swoim stadionie Liverpool FC w meczu, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników piłki nożnej z całego świata.

Oba zespoły mają w swoim składzie wiele gwiazd, które potrafią rozstrzygnąć losy meczu w każdej chwili. Manchester City w sezonie 2018/2019 zdobył mistrzostwo Anglii, a Liverpool FC zajął drugie miejsce, tracąc tylko jeden punkt do rywala. Teraz, po kilku miesiącach przerwy, obie drużyny powracają na murawę, by stawić czoła sobie w meczu, który może przesądzić o kolejnym mistrzostwie kraju.

Jakie są nasze prognozy? Manchester City ma na swoim koncie już kilka zwycięstw w tym sezonie, ale Liverpool FC również nie przegrał jeszcze ani jednego meczu. Obie drużyny prezentują wysoką formę i z pewnością będą chciały pokazać swoje możliwości w tym ważnym starciu.

Nie ma wątpliwości, że mecz Manchester City - Liverpool FC to jedno z najważniejszych wydarzeń w tym sezonie Premier League. Kibice z pewnością nie będą zawiedzeni, a my już nie możemy się doczekać, co przyniesie nam ten emocjonujący pojedynek na Etihad Stadium.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});