To byłby hit. Zaskakujące doniesienia. Juventus chce legendę ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Włodarze Juventusu planują wzmocnić swoją drużynę podczas letniego okna transferowego. Z informacji podanych przez włoskie media wynika, że klub chce ściągnąć pomocnika Realu Madryt.

Nie podano jeszcze imienia i nazwiska piłkarza, którym zainteresowani są włodarze Juventusu. Wiadomo jednak, że wśród kandydatów znajdują się zawodnicy reprezentacji Hiszpanii.

Juventus już od dłuższego czasu stara się o wzmocnienie swojego składu. W ostatnim sezonie drużyna zajęła drugie miejsce w Serie A i odpadła z Ligi Mistrzów już w 1/8 finału. Włodarze klubu chcą zmienić ten stan rzeczy i powalczyć o najwyższe cele.

Pomocnik z Realu Madryt miałby pomóc w osiągnięciu tych celów. To zawodnik o wielkich umiejętnościach, który może znacznie wzmocnić linię pomocy Juventusu. Real Madryt nie będzie jednak chciał łatwo oddać swojego piłkarza, a cena za transfer może być bardzo wysoka.

Juventus ma jednak wiele atutów, które mogą przekonać Real Madryt do sprzedania swojego gracza. To klub z tradycjami, który od lat gra w czołówce europejskiego futbolu. Włodarze Juventusu są gotowi zainwestować dużo pieniędzy, aby wzmocnić swoją drużynę.

Teraz pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Włodarze Juventusu będą musieli walczyć o swój cel, ale jeśli uda im się ściągnąć pomocnika Realu Madryt, to będą mieli duże szanse na osiągnięcie sukcesów w kolejnym sezonie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});