Messi zagra w Arabii Saudyjskiej? Al-Hilal oferuje 1,8 mld zł rocznie

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Leo Messi ma zagrać w Al-Hilal - Donosi AFP

Leo Messi, uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie, jest bliski podpisania kontraktu z arabskim klubem piłkarskim Al-Hilal. Informacja ta została podana przez francuską agencję prasową AFP.

Jeśli transfer ten dojdzie do skutku, Messi dołączy do innych znanych piłkarzy, którzy grali w Al-Hilal, takich jak Yasser Al-Qahtani, Mohammad Al-Shalhoub czy Taisir Al-Jassim. Klub ten jest jednym z najbardziej utytułowanych w Arabii Saudyjskiej, z 16 mistrzostwami kraju i 6 Pucharami Króla na koncie.

Messi w ostatnim czasie miał różne problemy z klubem, z którym jest związany od wielu lat, FC Barceloną. W ubiegłym roku wyraził chęć opuszczenia klubu, ale ostatecznie pozostał na kolejny sezon. Jednak z powodu pandemii koronawirusa, klub miał trudności finansowe, co ostatecznie doprowadziło do rozstania się z Messim.

W chwili obecnej nie ma oficjalnego potwierdzenia transferu. Jednakże, jeśli Messi zdecyduje się na grę w Al-Hilal, będzie to dla klubu ogromne wzmocnienie i szansa na zdobycie kolejnych tytułów.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});