Manchester City pokonuje Leeds. Niespodziewane problemy ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Manchester City pokonało Leeds United 1:0 w meczu Premier League na stadionie Etihad w sobotę, na trzy dni przed pierwszym półfinałowym meczem Ligi Mistrzów z Realem Madryt.

Pomimo że gra była wyrównana, to towarzyszący jej dramatyzm sprawił, że fani obu drużyn byli na skraju swoich miejsc. Jedyną bramkę w meczu zdobył Sterling w 17. minucie. Leeds próbowało odrobić straty, ale nie udało im się pokonać bramkarza City.

Mecz ten był bardzo ważny dla obu drużyn, ale dla Manchesteru City był to także ważny test przed spotkaniem z Realem Madryt. City musiało udowodnić, że jest w stanie wygrać, mimo że nie grało w swoim najlepszym składzie.

Pomimo że mecze Ligi Mistrzów są zawsze ważne, to dla fanów Manchesteru City i Reala Madryt to spotkanie będzie jeszcze bardziej emocjonujące. Obydwie drużyny są w dobrej formie i są gotowe do walki.

Mecz pomiędzy Manchesterem City i Realem Madryt odbędzie się w środę, 26 lutego o godzinie 21:00. Będzie to pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, a fani obu drużyn już nie mogą się doczekać.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});