Szymon Bieniuk ma już 17 lat. Syn Przybylskiej wrzucił zdjęcia z ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Szymon Bieniuk i jego tajemnicza blondynka - co wiemy na temat ich związku?

Od ponad roku Szymon Bieniuk, syn znanego pary aktorskiej - Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, utrzymuje związek z tajemniczą blondynką. Choć para stara się unikać mediów, to dzięki doniesieniom kilku źródeł udało nam się poznać nieco więcej szczegółów na temat ich relacji.

Według informacji, które ujawniła jedna z przyjaciółek pary, Szymon i jego partnerka poznali się na jednej z imprez towarzyskich. Przyjaciele opowiadają, że od samego początku para była nierozłączna i przesiadywała ze sobą całe wieczory.

Choć Szymon i jego blondynka stara się unikać mediów, to nie udało im się całkowicie ukryć swojego związku. Paparazzi zdołali zrobić kilka zdjęć pary, na których widać, że dobrze się bawią i są bardzo zżyleni.

Nie jest jednak jasne, kim dokładnie jest tajemnicza blondynka, którą Szymon pokazuje publicznie. Para nie udziela żadnych wywiadów i stara się utrzymywać swoją prywatność. Jednak według doniesień, blondynka ma być młodą, piękną i ambitną kobietą, która pracuje w branży modowej.

Można więc przypuszczać, że Szymon i jego partnerka mają wiele wspólnych zainteresowań i pasji. Jedno jest jednak pewne - para wygląda na bardzo zakochaną i szczęśliwą.

Mimo że Szymon i jego tajemnicza blondynka próbują utrzymać swoją prywatność, to fani Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka z niecierpliwością oczekują na kolejne doniesienia na temat związku ich syna. Będziemy więc na bieżąco śledzić te wydarzenia i informować Was na bieżąco o wszystkich nowych faktach.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});