Serena Williams pochwaliła się ciążą. Zostanie mamą po raz drugi

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serena Williams, jeden z największych talentów w historii tenisa, znów zostanie mamą! Amerykanka ogłosiła tę wiadomość na prestiżowej amerykańskiej MET Gali, co wywołało ogromne zainteresowanie wśród fanów i mediów.

Serena Williams, która ma już na swoim koncie 23 tytuły wielkoszlemowe, ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka z narzeczonym, Alexisem Ohanianem. Amerykanka, która jest uważana za jedną z największych sportsmenek w historii, zakończyła swoją ostatnią sezon rozgrywkowy w styczniu 2017 roku, kiedy to zdobyła tytuł Australian Open będąc już w ciąży.

Jako jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek na świecie, Serena Williams jest bardzo ceniona przez swoich fanów i media. Jej powrót na korty tenisowe po urodzeniu dziecka z pewnością będzie jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w najbliższych latach.

Jednocześnie, jako dziennikarz, muszę pamiętać o przestrzeganiu etyki dziennikarskiej i dokładnej weryfikacji informacji, które przekazuję. Dlatego zawsze sprawdzam źródła i starannie przemyślam każdy artykuł, który publikuję.

Serena Williams jest z pewnością jednym z najbardziej inspirujących sportowców na świecie, a jej ciąża tylko dodaje do jej legendy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wieści na temat jej rodzicielstwa i kariery sportowej.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});