Getafe - Almeria: typy, kursy, zapowiedź 26.04 | La Liga

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ten tydzień w La Liga obfituje w niespodzianki i emocje. Od wczoraj trwają rozgrywki 31. kolejki, a już widzimy, że nie zabraknie tu zaskakujących wyników.

Już pierwszy mecz tej kolejki, który odbył się wczoraj, przyniósł nam niespodziankę. Sevilla, która zajmuje piąte miejsce w tabeli, przegrała na własnym boisku z Levante 1:0. Tym samym, Levante umocniło swoją pozycję w środku tabeli, a Sevilla traci cenne punkty w walce o Ligę Mistrzów.

Dzisiaj czekają nas kolejne emocje. Na uwagę zasługuje na pewno mecz Realu Madryt z Eibarem. Real znajduje się obecnie na drugim miejscu w tabeli i musi wygrać, aby utrzymać szanse na zdobycie tytułu mistrza Hiszpanii. Eibar natomiast walczy o utrzymanie się w lidze i będzie chciał zaskoczyć wielkiego rywala.

Innym ciekawym meczem będzie starcie Granady z Valencią. Granada zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli i jest w doskonałej formie. Valencia natomiast ma za sobą słabszy sezon i walczy o miejsce w środku tabeli. To będzie więc starcie dwóch drużyn o różnych aspiracjach, które jednak obie chcą wygrać.

Jak widać, ta kolejka La Liga przynosi nam wiele emocji i niespodzianek. Będziemy uważnie śledzić kolejne mecze i relacjonować dla Was najważniejsze wydarzenia z boisk hiszpańskiej ligi.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});