Po tym zwierzeniu eurowizyjny występ Viki Gabor nabrał nowego ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W drugim odcinku serialu dokumentalnego poświęconego Viki Gabor, fani młodej piosenkarki mogli poznać jeden z nieznanych dotąd faktów dotyczących jej zdrowia. Jak się okazuje, Viki od urodzenia zmaga się z chorobą nerek, co wymaga od niej codziennych zabiegów dializacyjnych.

Sama piosenkarka w programie opowiadała o swojej chorobie i tym, jak wpłynęła ona na jej życie. Jak przyznała, codzienne dializy zajmują wiele czasu i wymagają dużej dyscypliny, jednak nie przeszkadza jej to w realizacji swoich marzeń i celów.

Warto podkreślić, że choroba nerek nie jest przeszkodą w karierze muzycznej Viki. W 2019 roku zdobyła ona pierwsze miejsce w finale konkursu Eurowizji Junior, a jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie.

Jednocześnie, fakt, że Viki zmaga się z chorobą, stanowi ważne przesłanie dla jej fanów i innych ludzi, którzy borykają się z chorobami przewlekłymi. Pokazuje ona, że mimo trudności można osiągnąć sukces i spełniać swoje marzenia.

W kolejnych odcinkach serialu dokumentalnego o Viki Gabor będziemy mogli poznać więcej szczegółów z jej życia i kariery. Jedno jest pewne – ta młoda artystka ma przed sobą świetlaną przyszłość i wiele do zaoferowania swoim fanom.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});