Neymar ogłosił wspaniałą nowinę. A jeszcze niedawno miał ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Neymar zawsze był jednym z największych gwiazdorów piłki nożnej na świecie, ale teraz ma powód do jeszcze większej dumy. Wspólnie ze swoją partnerką, Bruną Biancardi, ogłosił, że zostanie ojcem.

Para przekazała radosną nowinę fanom za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieścili zdjęcie z ultraszczęśliwym Neymarem trzymającym zdjęcie ultradźwiękowe dziecka. W opisie do zdjęcia piłkarz napisał emocjonalne słowa: "Nie mogę się doczekać, aż będę mógł nazwać cię ojcem. Będę kochał cię zawsze i zawsze będę tutaj dla ciebie".

Oczywiście, fani piłkarza natychmiast zaczęli składać gratulacje i życzenia pary. Neymar jest znany z tego, że bardzo dba o swoją prywatność, ale zawsze dzielił się swoimi osobistymi sukcesami ze swoimi fanami.

To będzie pierwsze dziecko dla Neymara i Biancardi, którzy są razem od 2019 roku. Para zawsze była bardzo skromna na temat swojego związku, ale teraz z dumą dzieli się szczegółami ze swoimi fanami.

Niektórzy fani zastanawiają się, jak ta nowa rola wpłynie na karierę piłkarza. Jednak Neymar udowodnił już, że potrafi być doskonałym ojcem, kiedy wychowywał swojego syna Davi Lucca, którego matką jest Caroline Dantas.

Neymar jest już legendą piłki nożnej, ale teraz ma powód do jeszcze większej dumy. Jego rodzina będzie się powiększać i z pewnością będzie to dla niego najważniejsza rola w życiu. Gratulacje dla Neymara i Biancardi!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});