Notowania akcji spółki Arctic Paper S.A. z 18 kwietnia 2023 roku

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Arctic Paper S.A. zanotowała dziś 72 transakcje, a wolumen obrotu akcjami osiągnął poziom 57 319 sztuk. Wartość obrotów wyniosła 1,15 mln złotych.

Arctic Paper S.A. to jedna z wiodących firm w branży papierniczej w Polsce. Spółka specjalizuje się w produkcji papieru kredowego, papieru offsetowego oraz papieru powlekanej jednostronnie i dwustronnie powierzchniowo.

Obecnie Arctic Paper S.A. notuje stabilny wzrost na giełdzie warszawskiej. W ciągu ostatniego roku akcje firmy zyskały ponad 20% wartości. Wyniki finansowe firmy są również bardzo dobre. W pierwszym półroczu 2021 roku spółka osiągnęła łączny przychód w wysokości 1,3 mld złotych, co oznacza wzrost o 14% w porównaniu do analogicznego okresu w 2020 roku.

Zarząd Arctic Paper S.A. skupia się obecnie na dalszych inwestycjach w rozwój firmy oraz rozbudowę swojej oferty produktowej. Spółka stawia na innowacje i wprowadzanie na rynek coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Arctic Paper S.A. z pewnością jest jedną z najciekawszych firm w branży papierniczej w Polsce. Jej rozwój i inwestycje są obiecujące dla przyszłości spółki oraz całej branży.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});