Dead Island 2 | recenzja arhn.eu

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najnowsze premiery gier na RTV Euro AGD

RTV Euro AGD, jeden z największych sprzedawców elektroniki w Polsce, ogłosił swoją najnowszą ofertę – najnowsze premiery gier. Wśród nich znajdują się gry, które przez wiele lat były w produkcji i w końcu ujrzały światło dzienne.

Jedną z takich gier jest "Limbo", która przez niemal dekadę była w produkcji. Gra ta została stworzona przez niezależnego dewelopera Playdead i jest platformówką z elementami horroru. Gracz wciela się w postać młodego chłopca, który musi przemierzyć mroczny świat, pełen niebezpieczeństw i zagadek. "Limbo" zdobyła wiele nagród i uznania krytyków za swoją oryginalność i atmosferę.

Inną nowością jest "Death Stranding", gra stworzona przez Hideo Kojimę, twórcę kultowej serii "Metal Gear Solid". Gracz wciela się w postać kuriera, który musi przemierzyć postapokaliptyczny świat, aby dostarczyć paczki i przywrócić łączność między ocalałymi. Gra ta zdobyła wiele nagród za swoją opowieść i grafikę.

W ofercie RTV Euro AGD znajdują się również inne nowości, takie jak "Cyberpunk 2077", "Assassin's Creed Valhalla" czy "Marvel's Spider-Man: Miles Morales". Wszystkie gry są dostępne w wersjach na różne platformy, takie jak PlayStation, Xbox czy PC.

Klienci RTV Euro AGD mogą skorzystać z wygodnych opcji zakupów, takich jak dostawa do domu, płatność online oraz darmowe zwroty. Ponadto, sprzedawca oferuje konkurencyjne ceny oraz szeroki wybór produktów, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Warto zauważyć, że gry są dostępne w limitowanej ilości, dlatego warto się pospieszyć w zakupie. Wszystkie gry są oryginalne i w pełni zgodne z polskim prawem, a ich zakup jest bezpieczny i pewny.

W sumie, RTV Euro AGD oferuje wiele nowości dla miłośników gier w Polsce. Dzięki temu, każdy gracz może znaleźć coś dla siebie i cieszyć się najlepszymi produkcjami na rynku.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});