BLIK nie działa, awaria także w mBank i Santander

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To nie jest dobry dzień dla klientów Santander, mBank oraz BLIK. W ciągu ostatnich kilku godzin obie instytucje doświadczyły poważnych awarii systemów, które uniemożliwiły klientom korzystanie z usług bankowych.

Santander poinformował o problemach z dostępem do kont internetowych oraz aplikacji mobilnej. Według banku, awaria spowodowana została "problemami technicznymi" i pracownicy pracują nad rozwiązaniem problemu. Jednak klienci skarżą się na brak dostępu do swoich kont od kilku godzin.

Podobne problemy mają klienci mBanku. Bank poinformował o awarii systemu bankowości internetowej oraz mobilnej. Według mBanku, awaria jest spowodowana "pracami konserwacyjnymi". Jednak klienci wciąż nie mogą zalogować się do swoich kont.

Do awarii doszło również w systemie płatności BLIK. Klienci skarżą się na problemy z dokonywaniem płatności w sklepach oraz w internecie. BLIK poinformował, że pracownicy pracują nad rozwiązaniem problemu.

Wszystkie trzy instytucje zapewniają, że pracują nad rozwiązaniem problemów i proszą klientów o cierpliwość. Jednak klienci są rozczarowani i niezadowoleni z powodu braku dostępu do swoich kont oraz problemów z dokonywaniem płatności.

Taka sytuacja pokazuje, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo systemów bankowych oraz szybkie reagowanie na awarie. Klienci oczekują, że ich pieniądze będą bezpieczne i dostępne w każdej chwili. Awarie systemów bankowych to nie tylko problem dla klientów, ale również dla samych instytucji, które tracą zaufanie klientów oraz cierpią finansowo.

Jednakże, w przypadku takich sytuacji, najważniejsze jest zapewnienie klientom transparentnej komunikacji oraz szybkiego rozwiązania problemu. Klienci oczekują, że instytucje finansowe będą działać w sposób profesjonalny i odpowiedzialny, aby zapewnić pełne zadowolenie klientów i ich zaufanie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});