Millie Bobby Brown, gwiazda „Stranger Things”, zaręczyła się z ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielka sensacja wśród fanów Millie Bobby Brown i Jake'a Bongiornio! Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym w objęciach chłopaka trzyma napis "I've loved you three summers now, honey, I want 'em all". Co oznacza ta tajemnicza wiadomość?

Millie i Jake poznali się na początku 2020 roku i od tego czasu regularnie pojawiają się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jednak dopiero teraz aktorka postanowiła oficjalnie potwierdzić swoje uczucia do chłopaka. Zdjęcie szybko stało się hitem wśród fanów i zebrało tysiące komentarzy.

Nie jest tajemnicą, że Millie i Jake są bardzo blisko ze sobą związani. Wiele osób spekuluje, że para może być już nawet zaręczona. Jednak żadne z nich nie potwierdziło tych plotek. Aktorka od kilku miesięcy przebywa w Kanadzie, gdzie kręci swój najnowszy projekt filmowy. Jake również często pojawia się u jej boku.

Czyżby więc "I've loved you three summers now, honey, I want 'em all" oznaczało, że para jest już razem od trzech lat? Albo że Millie chce spędzić z Jake'em kolejne trzy lata? Wiele pytań i tajemnic wciąż pozostaje nierozwiązanych.

Jednak jedno jest pewne - Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych w swoim związku. Ich fanom pozostaje tylko życzyć im wszystkiego najlepszego i czekać na kolejne informacje na temat ich miłości.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});