Nie żyje aktor znany z serialu "Daleko od noszy". Stanisław ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W wieku 83 lat zmarł Stanisław Wojciech Malec. Aktor szerszej publiczności znany z takich seriali jak 'Daleko od noszy' czy 'Barwy szczęścia' przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością wśród widzów.

Malec urodził się w 1938 roku w Łodzi. Karierę aktorską rozpoczął w latach pięćdziesiątych, występując w teatrze i na filmie. W późniejszych latach zagrał wiele ról w popularnych serialach telewizyjnych, zdobywając sobie rzeszę fanów.

Jego najbardziej znane role to m.in. doktor Józef Burski w serialu 'Daleko od noszy', oraz Stanisław Kowalski w 'Barwach szczęścia'. W obu przypadkach aktor zagrał postacie, które zyskały status kultowych w polskiej telewizji.

Malec był ceniony nie tylko za swoje umiejętności aktorskie, ale także za swoją skromność i pracowitość. Wielu jego kolegów i fanów opisywało go jako osobę życzliwą i pełną energii.

Śmierć aktora jest ogromną stratą dla polskiego świata sztuki i kultury. Jednak jego dorobek artystyczny pozostanie na zawsze w pamięci widzów, którzy cieszyli się jego talentem przez wiele lat.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});