Tuchel chce Harry'ego Kane'a!

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Thomas Tuchel – nowy trener Bayernu już ma swoje pierwsze życzenia

Thomas Tuchel, niemiecki trener piłkarski, dzisiaj oficjalnie rozpoczął pracę jako szkoleniowiec Bayernu Monachium. Jego pierwsze życzenia dotyczą wzmocnienia drużyny i zdobycia kolejnych trofeów.

Tuchel, który zastąpił na stanowisku Hansiego Flicka, którego zespół zdobył mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów, będzie teraz musiał sprostać wysokim oczekiwaniom kibiców i zarządu klubu. Jednym z jego pierwszych wyzwań będzie wzmocnienie drużyny przed nadchodzącym sezonem.

Nowy trener Bayernu, wygłaszając swoje pierwsze słowa przed mediami, podkreślił, że jego priorytetem jest ulepszanie drużyny. Zdaje sobie sprawę, że zespół potrzebuje wzmocnień, aby móc walczyć na najwyższym poziomie i zdobywać kolejne trofea.

Tuchel wyraził swoje zadowolenie z faktu, że Bayern Monachium to klub o wielkiej historii i tradycji, a jednocześnie zaznaczył, że ma świadomość, że jest to również klub o bardzo wysokich wymaganiach. Jest gotów do pracy i do podjęcia wyzwań, jakie przed nim stoją.

Nowy trener Bayernu nie ukrywa, że jego celem jest zdobycie kolejnych tytułów, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Wierzy, że zespół ma ogromny potencjał i będzie w stanie osiągnąć wszystko, czego sobie założy.

Tuchel cieszy się z faktu, że będzie miał do dyspozycji takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Manuel Neuer czy Thomas Müller i zapewnia, że będzie starał się wykorzystać ich pełen potencjał.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy, jaką posiada, Tuchel ma szansę stać się jednym z najlepszych trenerów w historii Bayernu Monachium. Kibice z niecierpliwością czekają na to, co przyniesie przyszłość pod wodzą nowego szkoleniowca i wierzą, że zespół będzie w stanie osiągnąć kolejne wielkie sukcesy.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});