​Bon Turystyczny 2023. Uwaga! Ostatni dzień płatności

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bon Turystyczny 2023. Uwaga! Ostatni dzień płatności

Polski Bon Turystyczny to rządowy program, który ma na celu pobudzenie turystyki w Polsce. Każdy obywatel Polski, który ukończył 18 lat, może skorzystać z tego programu i otrzymać dofinansowanie w postaci bonu o wartości 500 złotych. Bon można wykorzystać na wakacje w kraju w 2021 roku lub w 2022 roku.

Program Polskiego Bonu Turystycznego cieszył się dużym zainteresowaniem społeczeństwa od samego początku. W ciągu kilku dni od uruchomienia programu, Polacy złożyli ponad 3 miliony wniosków o otrzymanie bonu. Dzięki temu, rząd zdecydował się na dodatkowe dofinansowanie programu i wprowadził Polski Bon Turystyczny na kolejne lata.

Aktualnie trwa program Polskiego Bony Turystycznego na rok 2023. Osoby, które chcą skorzystać z tego programu, muszą wykonać kilka kroków. Najpierw należy zarejestrować się na stronie Ministerstwa Rozwoju, gdzie należy podać swoje dane osobowe i numer PESEL. Po zarejestrowaniu, otrzymamy kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie internetowej w celu aktywacji konta.

Po aktywacji konta, należy wpłacić zaliczkę na planowane wakacje. W ramach programu, dofinansowane zostanie 500 złotych z łącznej kwoty wakacji. Oznacza to, że przy wakacjach o wartości 1000 złotych, osoba otrzyma dofinansowanie w wysokości 500 złotych.

Warto pamiętać, że dzisiaj jest ostatni dzień płatności za zaliczkę na wakacje w ramach Polskiego Bonu Turystycznego 2023. Osoby, które jeszcze nie wpłaciły zaliczki, powinny to zrobić jak najszybciej, aby nie stracić szansy na otrzymanie bonu.

Program Polskiego Bony Turystycznego to doskonała okazja dla Polaków na spędzenie wakacji w kraju i zwiedzenie najpiękniejszych zakątków Polski. Dzięki temu programowi, rząd chce wesprzeć branżę turystyczną, która bardzo ucierpiała w wyniku pandemii COVID-19. Dlatego warto skorzystać z tej szansy i spędzić wakacje w Polsce, dzięki dofinansowaniu rządu.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});